İletişim Bilgileri

MERSİN SGS İLAÇ- İLAÇLAMA - HAŞERE MARKET

 • Yetkili Kişi: Ziraat Mühendisi Cihan GÜMÜŞ
 • Telefon numarası: +90 (324) 237-81-13
 • +90 (533) 664-27-59, Ziraat Müh. Cihan GÜMÜŞ
 • Skype: ZİRAAT MÜHENDİSİ CİHAN GÜMÜŞ
 • Adres: Çankaya Mahallesi. 4728 Sokak. No:9 Kat :2, Akdeniz, Mersin, 33060, Türkiye

Çalışma Saatleri

Temsilciliklerimiz

Sitedeki güncellemeler

Hakkımızda

FİRMAMIZ DANIŞMANLIK TEMİZLİK VE İLAÇLAMA ÜZERİNE HİZMETLER SUNARKEN İLAÇLAMA KONUSUNDA SAĞLIK BAKANLIĞI ONAYLI VE RUHSATLI OLUP; TEMELDEN TERASA HER TÜRLÜ BÖCEK VE KEMİRGEN PROBLEMLERİNİZDE 365 GÜN 7/24 TEKNİK BİLGİ VE PROFESYONEL HİZMET SUNMAKTAYIZ.

ACİL HAŞERE HATTI: 0533 664 27 59

ZİRAAT MÜHENDİSİ Cihan GÜMÜŞ

A ) İLAÇLAMA HİZMETLERİMİZ

Firmamız ilaçlama sektöründe uzun yıllardır siz değerli halkımıza hizmet vermektedir. Sizlerden aldığımız destek ile işimizi her zaman severek yaptık, yapmaya da devam edeceğiz.
Kaliteli hizmeti uygun fiyatlardan ayağınıza getiren SGS ilaçlama, mekânlarınızı kısa süre de böceklerden, haşerelerden ve kemirgenlerden kurtarıyor.
Firmamız bünyesinde yetiştirdiğimiz çalışanlarımızı işleri konusunda en iyi şekilde eğitiyoruz. İlaçlama konusunda gerekli tüm eğitime ve donanıma sahip ekiplerimiz iş sahasında başarı ile ilaçlama hizmeti vermektedirler.

Firmamız, Sağlık Bakanlığı'ndan gerekli tüm belgelere sahiptir. İlaçlama da kullandığımız malzemeler titizlikle alınmakta ve en kaliteli olanlarından seçilmektedir.

Sağlık Bakanlığı Temel Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü ‘nün halk sağlığı alanında, usul ve esasları hakkındaki yönetmeliğine uygun ve sağlık bakanlığından yetki belgeli olarak ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

İlaçlama Firmamız 8 yıl WHO(Dünya Sağlık Teşkilatı ) nın ilaçlama gelişmelerini takip eden ve uygulayan, Sağlık Bakanlığından ruhsatlı İnsektisitlerle ilaçlama yapan, halk sağlığı ve vektör kontrol uzmanı nezaretinde uygulayan yetkili ve tecrübeli bir kuruluştur.

İlaçlama konusunda hizmet sektörünün tüm dünyada artan önemi ve hızına paralel olarak SGS ilaçlama; bilimsel ve modern hizmetlerini, teknolojik ekipmanlarını, özenle eğitilmiş, iş disiplinine sahip profesyonel kadrosuyla alanındaki uzmanlık bilgisini, yılların birikimini ve tecrübesini müşterilerine başarıyla sunmaktadır. İlaçlama Sizin desteğinizle sürekli büyüme azmindedir.

Toplam kalite anlayışı ile müşterinin ilaçlama hizmetinden tatminini temel hedefimiz olarak benimsedik.

Mersin SGS ilaçlama yaptığı işin daima arkasındadır.

İlaçlama hizmeti veren her firma bilinçli değildir. İlaçlama yaptıracağınız firma mutlaka il sağlık müdürlüğünden ruhsatlı olmalıdır,

ÇÜNKÜ; İlaçlama hizmeti ciddi bir iştir en küçük ihmalkarlık veya vurdum duymazlık insan hayatına mal olabilir, pompacılar diye tabir edilen ilaçlamacılar bilinçsizce nereye hangi ilaç kullanılacağını bilmeden ruhsatsız insan sağlığına % 100 zararlı ilaçları kullanmaktadırlar. Kapınıza reklam broşürü bırakıp kendilerini gerçek firmaymış gibi gösteren sözde ilaçlamacılara dikkat etmelisiniz ve farklı amaçlarla kendini ilaçlamacı olarak gösteren kişiler vardır. İlaçlama yapmak için mekanınıza girip hırsızlık yapan kişiler son zamanlarda oldukça artmaktadır. İlaçlama yaptıracağınız firmayı araştırın ruhsatını mutlaka görün web sitelerinde il sağlık müdürlüğünün ruhsatının örneğini görmediğiniz firmalara ilaçlama yaptırmak hem kendi açınızdan çeşitli olumsuzluklarla karşılaşma riski vardır hem de yasal olarak ilaçlama yaptıran ve yapan suçlu durumda olmaktadır.

Haşere mücadele ve kontrol yöntemleri bir halk sağlığı hizmetidir. SGS ilaçlama etkin bir ilaçlama için insektisit bilgisi,ekoloji, fiziki yapı,uygulama teknikleri,sağlığa etkisi bilgileri yanında ,güvenlik, garanti değerlendirme ve belgeleme yapar.Bu yeterliliği ancak yetkili ve tecrübeli kuruluşlar verebilir.

Bu konudaki uzmanlığımız ve tecrübemiz ile en iyi servis olma iddiasındayız.

5179 Sayılı Kanun ve Gıda Güvenliği ve Kalitesinin Denetimi ve Kontrolüne Dair Yönetmelik gereği, gıda üretimi, depolanması ve satışı yapan işletmelerde (Fırın, Pastane, Lokanta, Restoran, Otel, Pansiyon, Dinlenme Tesisi, Öğretmenevi, Bar, Okul Kantini vb.), Haşere ve Kemirgen Mücadelesinin periyodik olarak her ay yaptırılması ve kayıt altına alınması zorunlu hale getirilmiştir. Haşere ve Kemirgen Mücadelesi, İlaç Uygulama İzin Belgesi olmayan kişi ve kuruluşlara yaptırılmamalıdır. Aksi takdirde 5179 sayılı kanun hükümlerine göre cezai işlem uygulanmaktadır. İşletmelerde konu ile ilgili denetimler Tarım İl ve İlçe Müdürlükleri tarafından yürütülmektedir. SGS İlaçlama 0533 664 2759; evinizi ve iş yerinizi davetsiz konuklara karşı korumakta, dünyada ve Türkiye’de hizmet alan yüz binlerce mekanın haşere problemine en kısa sürede, bilimsel yöntemlerle ve dünya kalitesinde son vermektedir.

B ) TEMİZLİK HİZMETLERİ

Her türlü mekanda olabilecek her türlü temizlik işlerini itinayla yürütüyoruz.

 • Ev – Büro – Ofis Temizliği
 • Apartman Temizliği
 • Baca Temizliği
 • Bodrum – Çatı Temizliği
 • Fabrika Temizliği
 • Fuar Temizliği
 • İnşaat sonrası Temizliği
 • Dış cephe cam Temizliği
 • Yat – Gemi Temizliği
 • Otobüs – Tren – Uçak Temizliği
 • Tadilat sonrası Temizlik
 • Banka – Okul – Yurt – Konferans Salonu Temizliği

C ) HAŞERE MARKET – ULTRASONİC KOVUCU CİHAZLAR

D ) HAŞERE – BÖCEK – FARE İLAÇLARI

E ) DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Şirket Bilgileri

İletişim Bilgileri

Yetkili Kişi: Ziraat Mühendisi Cihan GÜMÜŞ
Web Sitesi: http://mersin-bocek-hasere-ilaclama-icel.ticiz.com

Genel Bilgiler

Başlık: MERSİN SGS İLAÇ- İLAÇLAMA - HAŞERE MARKET
Şirket Türü: Satış şirketi
Hizmet şirketi
Distribütör
Sunulan Ürünler ve Hizmetler: İLAÇLAMA HİZMETİ,ÇEVRE SAĞLIĞI ve HAŞERE BÖCEK İLAÇLARI SATIŞI, ELEKTRONİK KOVUCU CİHAZ SATIŞI, DİĞER HİZMETLER
İlgi Alanı: ÇEVRE SAĞLIĞI İLAÇLARI, ELEKTRONİK KOVUCU CİHAZLAR, İLAÇLAMA HİZMETLERİ, İŞ GÜVENLİĞİ MALZEMELERİ
Adres: Çankaya Mahallesi. 4728 Sokak. No:9 Kat :2, Akdeniz, Mersin, 33060, Türkiye
Telefon Numarası: +90 (324) 237-81-13, +90 (533) 664-27-59, Ziraat Müh. Cihan GÜMÜŞ
Skype: ZİRAAT MÜHENDİSİ CİHAN GÜMÜŞ
Ek Bilgiler: TEL : 0324 237 81 13
GSM : 0533 664 2759
Ziraat Müh. Cihan GÜMÜŞ
Web sitesi: http://mersinsgsilaclama.blogspot.com.tr/
Ticari Markalar: Bayer, Chrysamed, Sygneta, Drager
Personel Sayısı: 5 — 10 kişi

Şirket Türü ve Sermayesi

Kuruluş Yılı: 2010
Tüzük Sermayesi: 10 bin TL'den az
Şirket Türü: Şahıs şirketi

Ticari Faaliyet

Ana Müşteriler: hotel,restaurant,market,hause,office,
Satış Hacmi (Yıllık) : 50 bin TL'ye kadar
Yıllık Alım Hacmi: 50 bin TL'ye kadar

Üretim Detayları

Üretim Alanı: 100 m²'ye kadar
Kalite Kontrol: İç kontrol
Üretim Hattı Sayısı: 1
Sertifikalar: Diğer
Şubeler ve Temsilcilikler

MERSİN MERKEZ

Çankaya Mahallesi. 4728 Sokak. No:9 Kat : 2, Akdeniz, Mersin, 33060, Türkiye, tel.: +90 (533) 664-27-59, +90 (324) 237-81-13