İletişim Bilgileri

MERSİN SGS İLAÇ- İLAÇLAMA - HAŞERE MARKET

 • Yetkili Kişi: Ziraat Mühendisi Cihan GÜMÜŞ
 • Telefon numarası: +90 (324) 237-81-13
 • +90 (533) 664-27-59, Ziraat Müh. Cihan GÜMÜŞ
 • Skype: ZİRAAT MÜHENDİSİ CİHAN GÜMÜŞ
 • Adres: Çankaya Mahallesi. 4728 Sokak. No:9 Kat :2, Akdeniz, Mersin, 33060, Türkiye

Çalışma Saatleri

Temsilciliklerimiz

Sitedeki güncellemeler
Bug-Ex Profesyonel Tahta Kurusu İlacı 500ML

Bug-Ex Profesyonel Tahta Kurusu İlacı 500ML

Bug-Ex Profesyonel Tahta Kurusu İlacı 500ML SİPARİŞ TEL : 05336642759
stokta var
49 TL
Satın Al
Ödeme ve Teslimat Şartları Çalışma Saatleri
İletişim Bilgileri
 • Yetkili Kişi: Ziraat Mühendisi Cihan GÜMÜŞ
 • Telefon numarası: +90 (324) 237-81-13
 • +90 (533) 664-27-59, Ziraat Müh. Cihan GÜMÜŞ
 • Skype: ZİRAAT MÜHENDİSİ CİHAN GÜMÜŞ
 • Adres: Çankaya Mahallesi. 4728 Sokak. No:9 Kat :2, Akdeniz, Mersin, 33060, Türkiye
Ürün ile ilgili detaylı bilgi

Bug-Ex Profesyonel Tahta Kurusu İlacı 500ML

FORMÜLASYON:
Permethrin % 0.22
Emülgatör ve Su

BUG-EX ÖZELLİKLERİ VE FARKI:
Chrysamed Bug-Ex Chrysa Nano teknolojisi ile formüle edilmiş, son derece etkili, tahtakurusu problemini tek seferde ortadan kaldırabilecek su bazlı bir üründür.

Tahtakurusu, gözle kolay görülmeyen, gündüzleri çok iyi saklanan ve geceleri saldırıya geçen, kırmızımsı kahverengi renkli ve oval şekilli haşerelerdir.
Tahtakurusu sıcakkanlıların barınak ve yataklarında (Otellerde, Evlerde, öğrenci yurtlarında,
Pansiyonlarda, Misafirhanelerde, Hayvan barınaklarında vb.) kümeler halinde yaşayan ve onların
kanıyla beslenen bir parazittir. Tahtakurusu çoğunlukta yataklarda yaşadığından, birçok dilde
yatakböceği, ingilizce de “Bed Bug” diye adlandırılır.
Çok çabuk çoğalabilen canlılar gurubu içinde yer alan bu zararlı, bir saat içerisinde toplamda 30 tane yumurta üretebilen özelliğe sahiptir. Bu nedenle baş edilmesi çok zor böcekgiller familyasında yer almaktadır ve evinizde tahtakurusu gördüğünüz an çok çabuk müdahale etmeniz gerekir.

Tahtakurularını uzaklaştırabilmek için çoğu zaman ilaçlama yöntemleri işe yaramadığı söylenir. Çünkü yaşayan tahtakurularını öldürseniz bile bıraktığı yumurtalar kısa süre içerisinde üreyebilirler. Eğer toksik etkili bir ilaç kullanıyorsanız yumurtalar ilaçlardan çok fazla zarar görmez ve sorun devam eder. Ancak Chrysamed Bug-ex farklıdır. Toksik değil, biyolojik etkili bir ilaçtır. Zararlıyı toksik etkili ilaçlar gibi anında öldürmez, zararlının merkezi sinir sistemine etki ederek, normal davranışlarını sergileyemeyecek hale getirerek etkisiz kılar. Dolayısıyla tek seferde hem tahtakurularından hem de larvalarından kurtulursunuz.

Chrysamed Bug-Ex etkili olduğu kadar kalıcı ve koruyucu bir ilaçtır. Silinmediği takdirde uygulandığı alanda 3 aya kadar koruma sağlar. Kokusuzdur ve leke bırakmaz.

BUG-EX UYGULAMASI:
Evinizi tahtakurusu sardıysa ve tahtakurusu nasıl uzaklaştırılır diyorsanız doğru yerdesiniz.
Bu parazitlerden kurtulmak için yatak odanızı, yatak, halı, gardorap, mazgal ve süpürgelikler yerler ve duvarlar ve diger mobilyalarla birlikte Chrysamed Bug-Ex ile 50-100 cm. mesafeden iyice püskürterek ilaçlayınız. Uzun süre devam eden bir Tahtakurusu sorunu varsa bu ilaçlamayı 10-15 günde bir olmak üzere birkaç kez tekrarlamanız gerekebilir. Koruma amaçlı tedbir olarak yılda 1-2 kez ilaçlamak yeterlidir. Uygulama alanının 30 dk kapalı kalması yeterlidir. Sonrasında 1 saat havalandırarak, ortamı kullanmaya devam edebilirsiniz.
Bu ilaçlamayla aynı zamanda yataklarda bulunabilen, Mayt (Mite), Akar, Bit, Pire, Uyuz böceği gibi parazitlere karşı da kendinizi koruyabilirsiniz.
Ayrıca seyahatlerde, Otel odalarında yatağınıza, yatağınızın etrafına, bavul ve çantalarınıza
Chrysamed insektisit puskürterek, kendinizi tahtakurusu, Mayt (Mite), Akar, Bit, Pire, Uyuz böceği ve diğer parazitlerden korur ve bu zararlıların otellerden evinize taşınmalarını da önlemiş olursunuz.

Unutmayınız; bir otelin lüks olması veya çok temiz olması, tahta kurusunun olmadığı anlamına gelmiyor. Bu parazitler pislikle değil kanla beslenirler ve kan olan yerde yaşarlar.

ADANA , ADIYAMAN , AFYON , AĞRI , AMASYA , ANKARA , ANTALYA , ARTVİN , AYDIN , BALIKESİR ,BİLECİK , BİNGÖL , BİTLİS , BOLU , BURDUR , BURSA , ÇANAKKALE , ÇANKIRI , ÇORUM , DENİZLİ , DİYARBAKIR , ELAZIĞ , EDİRNE , ERZİNCAN , ERZURUM , ESKİŞEHİR , GAZİANTEP , GİRESUN , GÜMÜŞHANE , HAKKARİ , HATAY , ISPARTA , İÇEL , İSTANBUL , İZMİR , KARS , KASTAMONU , KAYSERİ , KIRKLARELİ , KIRŞEHİR , KOCAELİ , KONYA , KÜTAHTYA , MALATYA , MANİSA , MARAŞ , MARDİN , MERSİN , MUĞLA , MUŞ , NEVŞEHİR , NİĞDE , ORDU , RİZE , SAKARYA , SAMSUN , SİİRT , SİNOP , SİVAS , TEKİRDAĞ , TOKAT , TRABZON , TUNCELİ , ŞANLIURFA , UŞAK , VAN , YOZGAT , ZONGULDAK , AKSARAY , BAYBURT , KARAMAN , KIRIKKALE , BATMAN , ŞIRNAK , BARTIN , ARDAHAN , IĞDIR , YALOVA , KARABÜK , KİLİS , OSMANİYE , DÜZCE İLLERİNDE BU İLACI ALMAK İSTERSENİZ BİZİ ARAYIP SİPARİŞ VERMENİZ YETERLİ ,

Sipariş bilgileri
 • Fiyat: 49 TL
 • Minimum Sipariş: 1 ad.
Ticiz.com'un rehber kategorisi: Mersin'deki Böcek ilaçlama ve böcek ilaçları
Oluşturma tarihi: 11.12.2018 18:34
Düzenleme tarihi: 11.12.2018 18:34