İletişim Bilgileri

MERSİN SGS İLAÇ- İLAÇLAMA - HAŞERE MARKET

 • Yetkili Kişi: Ziraat Mühendisi Cihan GÜMÜŞ
 • Telefon numarası: +90 (324) 237-81-13
 • +90 (533) 664-27-59, Ziraat Müh. Cihan GÜMÜŞ
 • Skype: ZİRAAT MÜHENDİSİ CİHAN GÜMÜŞ
 • Adres: Çankaya Mahallesi. 4728 Sokak. No:9 Kat :2, Akdeniz, Mersin, 33060, Türkiye

Çalışma Saatleri

Temsilciliklerimiz

Sitedeki güncellemeler
Mersin El İlanı Broşür Dağıtım 05336642759

Mersin El İlanı Broşür Dağıtım 05336642759

Her türlü Broşür – insert, el ilanı, gazete vb. dağıtım işleriniz firmamız tarafından yapılmaktadır. İRTİBAT TEL : 0554 309 93 21 - 0533 664 2759
Fiyat için bizi arayın
Satıcıya Ulaş
Çalışma Saatleri
İletişim Bilgileri
 • Yetkili Kişi: Ziraat Mühendisi Cihan GÜMÜŞ
 • Telefon numarası: +90 (324) 237-81-13
 • +90 (533) 664-27-59, Ziraat Müh. Cihan GÜMÜŞ
 • Skype: ZİRAAT MÜHENDİSİ CİHAN GÜMÜŞ
 • Adres: Çankaya Mahallesi. 4728 Sokak. No:9 Kat :2, Akdeniz, Mersin, 33060, Türkiye
Hizmet ile ilgili detaylı bilgi

ÜRÜN DETAYLARI :

Sayın Yetkili; Mersin ili sınırları içinde firmanızın her türlü el ilanı, broşür, insert, katalogların dağıtımı firmamız tarafımızdan yapılır.
Basılı medya ürünleri günümüzün en etkili iletişim araçları olarak görülür ve büyük önem taşır. Hedef kitleye en iyi ulaşmanın yolu broşür-kart dağıtımıdır; Belirlediğiniz bölgeler doğrultusunda; site ve apartman girişleri posta kutuları, iş yerlerinin temel alındığı dağıtım çalışmasıdır. İş yerlerine yapılacak olan dağıtımlar ise işverenin isteği doğrultusunda kartvizit toplanarak da dağıtım yapılır. Size bu tür uygulamaların yüksek maliyet getireceğini düşünmeyin..!

UYGULAMALAR;
1 ) İstenilen bölgelerde apartmanlara broşürlerin dağıtılması
2 ) İstenilen bölgelerde işyerlerine dağıtım
3 ) Afiş asma – Sticker yapıştırma

 • Apartman giriş kapıları
 • Apartman dışı posta kutuları
 • Apartman içi posta kutuları
 • Araba camlarına kartvizit, broşür
 • Özellikli binalar (doğal gaz, asansör, uydu sistemli vb.) seçiciliği
 • İş yerlerine dağıtım
 • İşinize uygun kitle hedef seçimi
 • AVM, Pazarlar v.s

-Dağıtım hizmetlerimiz; – Katalog, poster, ajanda, el ilanı, takvim
– Açılış, kutlama, konferans vb. davetiyeler,
– Düğün, nişan davetiyeleri,
– Kampanya, duyuru broşürleri,
– Promosyon ürünleri,

-Raporlama: Tanıtım ürünlerinizi, broşür ve diğer materyallerinizi dağıtım yaptırmak istediğiniz bölgelerde, sokak ve cadde isimleri, apartman isimleri ve kapı numaraları, iş yerlerinin isimleri, basılı ürünlerin hangi binaya kaç adet bırakıldığı ayrıntılı olarak tarafınıza rapor edilir.
Dağıtım yapılan sokak listesi, sokaklarda dağıtım yapılan bina-apartman sayısı şeklinde raporlama yapılır. İsteklere göre daha detaylı ve özel çalışmalar yapılır.

Zarf, Dergi, El İlanı, Broşür, Bülten, Davetiye, Dosya, Gazete, İnsert, Fatura, Tebrik Kartları, Paket, Matbua, Promosyon Ürünleri, Extre, Kredi Kartı, Kitap vs, Her Türlü Toplu Posta ve Broşür Dağıtımlarınız..!!!

Gönderilerinizin Dağıtım Öncesi Tüm Ek Hizmetleri; Zarflama, Jelatinleme, Etiketleme, Adres Etiketi Dökümü vs, Ücretsiz Olarak Yapılmaktadır!

Toplu Posta ve Broşür Gönderileriniz İçin Fiyat Teklifi İsteyiniz!

BROŞÜR DAĞITIMLARI VE İŞLEYİŞ SÜRECİ:
-Öncelikle Broşür Dağıtımlarınız, vermiş olduğunuz adresten ‘Teslim Alma Belgesi’ ile teslim alınır.
-Teslim Alma Belgesinde; Dağıtımın adeti, bölgeleri, süresi, dağıtım şekli ve birim fiyatları vs belirtilir ve bu belgenin bir örneği işveren kuruluşa teslim edilir.
-İş alımı yapan personelin ilgili şubemize getireceği iş ile birlikte işin Teslim Alma Belgesindeki bilgileri doğrultusunda dağıtım süreci başlar.
-Dağıtım öncesi uygulanması gereken ek bir hizmet sözkonusu ise (Katlama, Zımbalama vs) Operasyon ekibimiz tarafından bu işlemler gerçekleştirilir.
-Dağıtıma hazır hale getirilen Broşürler, Dağıtım birimine Teslim Edilir.
-Dağıtım biriminin başındaki Bölge Şefleri, dağıtım için gerekli sayıda ekipleri oluşturur ve her ekip başına, o işe özel bir ekip şefi tayin eder!
-Broşürlerin dağıtım şekline göre ekip şeflerimizin kontrolünde ve yönlendirmeleri ile dağıtım yapılır.
-Dağıtım başladığı andan itibaren, kuryelerden sorumlu ekip şefleri aynı zamanda kuryelerin yaptıkları dağıtımlara ait (Cadde, sok. Mah. Kartvizit vb) kanıt bilgileri toplamakla görevlidir.
– Kuryeleri ekip şefleri takip ederken, ekip şeflerini ise, ilgili şubemizin ‘Takip Birim Merkezi’ personeli tarafından navigasyon sistemi ile internetten sürekli olarak izler!
-Takip Birim Merkezinde ki personel ise, bölge şeflerinin denetimi altında çalışır!
-En alt kadrodan en üstüne kadar personel doğrudan birbine bağlı olarak çalışmakta ve her çalışan bir altındakini kontrol ve denetim yetkisindedir!
-Ve bu sistematik düzende kusursuz, garantili, online rapor vererek, dağıtım öncesi ve sonrası sunduğumuz ek hizmetler ile ‘Prosfesyönel Broşür Dağıtımı’ Bizim Başlıca ve 12 Yıllık İşimizdir!

ÖRNEK BROŞÜR DAĞITIM SEÇENEKLERİ;

EV VE İŞYERLERİNE YAPILAN DAĞITIMLAR;
-Konutlara dağıtılan broşürler apartmanların DAİRE Kapı altlarına birer adet bırakılmak sureti ile yapılır.
-Sağlam posta kutularının olduğu binalarda, posta kutularına birer adet dağıtılır.
-Apartman kapı altlarına veya girişlerine asla ve asla broşür dağıtımı yapılmaz!
-Daire kapı altı şeklinde yapılan dağıtımlarda alınan işin adeti kadar, aynı sayıda konuta girilmiş ve dağıtım kusursuz olarak tamamlanmış olur ve konut dağıtımlarında bu dağıtım şekli, alınabilecek en iyi talebin alınmasında en etkili yoldur.
-Konutlara dağıtım yapılırken broşürün içeriğine de uygun olan yerlere dağıtım yapılmasına itina gösterilir.
-İş yerlerine yapılacak olan dağıtımlar ise işverenin isteği doğrultusunda kartvizit toplanarak da dağıtım yapılır.
-Apartman kapılarına Stıcker yapıştırmalarını yapmaktayız.

SABİT NOKTA DAĞITIMLARI;
-Sabit nokta dağıtımları, istenilen ve yoğun kalabalıkların olduğu bölgelerde, insanların ellerine verilmek sureti ile yapılan dağıtım şeklidir.
-Sabit nokta dağıtımları, isteğe göre ve broşürün içeriğine göre en uygun noktalarda ve en uygun saatlerde, uzman ekibimiz tarafından dağıtıma başlandığı andan itibaren beklenenin üzerinde talep almak mümkündür
-Sabit nokta dağıtımlarında kişilerin yerlere atabileceği broşürler şayet temiz haldeler ise, dağıtım yapan personelimiz tarafından yerden alınır ve bir başka birine tekrar verilir.
-Dershane broşürleri istenilen okul önleri ve pek çok okulun içlerine girerekte dağıtım yapılır ve okullarda yapılacak bu tarz dağıtımlar sabit nokta dağıtımı olarak sayılır
-Sadece belli bir yada bir kaç sektöre hitap eden broşürlerde gerekirse Ayrıntılı Raporlu olarak dağıtılır.
-Sabit nokta dağıtımlarında gerekli çalışmalarda Bayan Yaya Kuryelerimiz aracılığı ile dağıtım yapılır
Ayrıca bazı ve belli bölgelerde geçerli olmak üzre, sabit nokta dağıtımlarında Belediye İzin Belgesi gerekmektedir. Hilal Dağıtım, işveren kuruluş adına ilgili ilçe veya ilçelerin Belediye Başkanlıklarından Dağıtım İzin Belgesini (Ücretsiz) olarak alır ve bir örneğini dağıtım süresi boyunca işveren kuruluşa teslim eder.

ADRESLİ TOPLU GÖNDERİLER;
Toplu Dağıtım Hizmeti ile davetiye, bilet, broşür, katalog, duyuru, süreli yayın, dergi, bülten, kredi kartı, banka kartları, fatura, hesap özeti, küçük paket, promosyon vb. toplu gönderileriniz; güvenli, sistemli, hızlı ve ekonomik bir şekilde dağıtılır.
1-) Gönderilerinizin adeti, hacmi, dağıtım alanı, dağıtım süresi, ve teslim şekline göre firmanıza özel hazırlanan fiyat ve hizmet teklifimizi onaylamanızın ardından operasyonel süreçler işlemeye başlar.

2-)Gönderileriniz, bildirdiğiniz alım adresinden alınarak operasyon merkezine getirilir.

3-) Alıcı kişi ve adres bilgileri elektronik ortamda (CD ya da e-mail) sizden alınır. Böylelikle gönderilerinizin sistematik şekilde dağıtımı ve internet ortamında takibini sağlayan barkod etiketlerinin üretimi için zaman kaybı ve adres girişleri sırasında olabilecek hatalar önlenir.

4-) Gönderileriniz operasyon merkezinde tasnif edilir.

5-) Talepleriniz doğrultusunda; poşetleme, zarflama, etiketleme, paketleme, insert yerleştirme, harmanlama ve ambalaj malzemesi temini gibi hizmetlerden bir ya da birkaçı yapılarak gönderileriniz dağıtıma hazır hale getirilir.

Seçtiğiniz dağıtım şekline göre teslimatlar gerçekleştirilir. Dağıtım sonucunda teslim bilgileri ve varsa iade gönderiler gerekçeleri ile birlikte raporlanır.

DAĞITIM ŞEKLİ SEÇENEKLERİ:
<>İMZALI RAPORLU DAĞITIM;
Gönderinin yapıldığı adreste gerçek alıcı bulunmadığı taktirde, yetkilibir kişiye kimlik bilgileri, imza ve/veya kaşe alınarak yapılan dağıtım şeklidir. Dağıtım sonrasında gönderene teslim raporu verilir. İş yerinde; iş arkadaşı, sekreterya, muhaberat bölümü. Ev teslimatlarında; 18 yaşını doldurmuş birinci dereceden yakını.

ADRESLİ İMZASIZ DAĞITIM;
Alıcıların kendisine ya da posta kutusuna, kimlik dökümü, imza alınmadan yapılan dağıtım şeklidir. Daha çok bülten, tanıtım broşürü, katalog gibi gönderilere yönelik yapılan bu tür dağıtım şeklinde teslimat sonrasında gönderene, teslim adedi ve bölgesi konusunda raporlama yapılır.

ADRESSİZ İMZASIZ DAĞITIM;
Göndericinin belirlediği bir bölgedeki ev ya da iş yerlerine, alıcı adı, ve adresi belirtilmeden; tanıtım, duyuru, reklam amaçlı yapılan dağıtımdır. Teslimat sonunda, teslimat bölgesi ve adedi raporlanır.

7/24 Müşteri Hizmetleri: 0533 664 2759

mersin el ilanı, mersin broşür, mersin , içel, tarsus, viranşehir, pozcu, yenişehir, akdeniz, toroslar, mezitli, viranşehir.

Ticiz.com'un rehber kategorisi: Mersin'deki El ilanları
Oluşturma tarihi: 01.08.2012 15:28
Düzenleme tarihi: 11.09.2018 21:54