İletişim Bilgileri

MERSİN SGS İLAÇ- İLAÇLAMA - HAŞERE MARKET

 • Yetkili Kişi: Ziraat Mühendisi Cihan GÜMÜŞ
 • Telefon numarası: +90 (324) 237-81-13
 • +90 (533) 664-27-59, Ziraat Müh. Cihan GÜMÜŞ
 • Skype: ZİRAAT MÜHENDİSİ CİHAN GÜMÜŞ
 • Adres: Çankaya Mahallesi. 4728 Sokak. No:9 Kat :2, Akdeniz, Mersin, 33060, Türkiye

Çalışma Saatleri

Temsilciliklerimiz

Sitedeki güncellemeler
Mersin Gümüşböceği İlaçlama 05336642759

Mersin Gümüşböceği İlaçlama 05336642759

Gümüş Böceği ilaçlama 0533 664 2759
0,10 TL
Satıcıya Ulaş
Çalışma Saatleri
İletişim Bilgileri
 • Yetkili Kişi: Ziraat Mühendisi Cihan GÜMÜŞ
 • Telefon numarası: +90 (324) 237-81-13
 • +90 (533) 664-27-59, Ziraat Müh. Cihan GÜMÜŞ
 • Skype: ZİRAAT MÜHENDİSİ CİHAN GÜMÜŞ
 • Adres: Çankaya Mahallesi. 4728 Sokak. No:9 Kat :2, Akdeniz, Mersin, 33060, Türkiye
Hizmet ile ilgili detaylı bilgi

Gümüş böcekleri genelde sıcak ortamlarda barınan evdeki eşyalara zarar veren bir haşere türüdür. Renk olarak gümüş rengine benzediği için bu ad ile anılır. Yapı olarak baş kısmı kalındır ve başının ön tarafında 1 çift antenleri bulunur. Bu antenleri sayesinde besinlerin yerini bulurlar ve kendi aralarında iletişimini sağlarlar. Gümüş böceği boyları beslenmesine ve yaşına bağlı olarak değişir. Genellikle bir gümüş böceğinin boyu 1 – 3 cm kadardır. Renkleri çok parlak bir yapıdadır.

Gümüş böceği vücudunun üzerindeki derileri katmanlar şeklindedir. Kuyruk kısmında 3 adet çıkıntıları vardır. Vücut uzunlukları genellikle 8-10mm kadardır. Diğer haşere grubunda olduğu gibi yumurta bırakarak çoğalırlar. Bir dişi gümüş böceği bir defasında 110 kadar yumurta bırakır.

Genellikle gümüş böcekleri 1 yıl kadar yaşar. Fakat hızlı bir şekilde çoğalırlar. Yumurtasını evlerin çatlaklarına, duvar yarıklarına, duvar diplerine ve parke altlarına bırakırlar. Yumurtadan çıkan gümüş böceği yavruları beyaz renktedir. Gümüş rengini daha sonra alır. Gümüş böceği halk arasında gümüşcün olarak da bilinir.

Gümüş böceği evlerimizin nemli olan kısımlarında mutfak, banyo, mutfak dolaplarında, ekmek fırınlarında, su borusu etrafında ve lavabo kısmında bolca bulunurlar. Evin dışında ise çatı bodrum ve duvar diplerinde bolca bulunurlar. Bu haşereler evde ki; kâğıt, kumaş, kuru gıda, naylon, pamuk, un ve nişasta gibi maddeler ile insanın tükettiği yiyecekleri yerler.

GÜMÜŞ BÖCEĞİNİN İNSANLARA VERDİĞİ ZARARLAR
İnsanı direk ısırmadığı için zararsız görünürler. Fakat okuduğumuz kitaplara, gazetelere, defterlere ve bizim için önemli olan evraklara zarar verirler. Gümüşböceği aynı zamanda evdeki giysilerimize ve evdeki yünden oluşan yün ve pamuklu tüm eşyalarımıza zarar verirler. Ayrıca yiyeceklerimizden beslenip, tahıllarımızın içine girip onları tahrip ederler. Bu yolla bizlere mikrop bulaştırmış olur.

Gümüş Böcekleri sadece evlerde değil diğer yaşam alanlarında da bizlere zarar verirler. Kâğıt fabrikalarında, dokuma fabrikalarında ve depolarında, fırınlarda ve lokantalarda da hiç istenmeyen bir haşeredir.

GÜMÜŞ BÖCEĞİ İLE MÜCADELE VE GÜMÜŞBÖCEĞİ İLAÇLAMA
Gümüş böceği ile mücadele bireysel olursa çok zordur. Gümüş böceği ilaçlaması ve gümüş böceği ile mücadele tamamen ilaçlama firmasının işidir.

Bizler ilaçlama şirketi olarak bu haşere ile yıllardır mücadele ediyoruz ve sizleri bu sıkıntılardan kurtarıyoruz. Gümüş böceği evlerin duvar yarıkları ve çatlaklarında yuvalandıkları için mutlaka bu haşere türüne göre ilaç hazırlanmalı ve uygun yöntemlerle uygulanmalı. Gümüş böceği ilaçlamasında yoğun kokulu sıvı ilaçlar kullanılır. Uygulamayı yapan elaman bu işin eğitimini almış profesyonel kişi olmalı.

MERSİN İLAÇLAMA,MERSİN İLAÇLAMA ŞİRKETLERİ,MERSİN İLAÇLAMA FİRMALARI,İÇEL İLAÇLAMA,TARSUS İLAÇLAMA,SİLİFKE İLAÇLAMA,MEZİTLİ İLAÇLAMA,KIZKALESİ İLAÇLAMA,ilaçlama,ilaçlama hizmeti,ilaçlama firmaları, ilaçlama şirketleri,mersin ruhsatlı ilaçlama,mersin fare ilaçlama,hamamböceği ilaçlama,böcek ilaçlama,akrep ilaçlama,mersin salyangoz ilaçlama,mersin karınca ilaçlama,mersin kene ilaçlama,mersin örümcek ilaçlama,hastane ilaçlama,mersin pire ilaçlama,mersin pastahane ilaçlama,mersin ekmek fabrikası ilaçlama,mersin otel ilaçlama,restaurant ilaçlama,ev ilaçlama,mersin ofis ilaçlama,mersin büro ilaçlama,konteynır ilaçlama,tır ilaçlama,otobüs ilaçlama,tren ilaçlama,uçak ilaçlama,mersin gemi ilaçlama,mersin denizaltı ilaçlama,mersin villa ilaçlama,mersin site ilaçlama,mersin apartman ilaçlama,plaza ilaçlama,mersin gökdelen ilaçlama,mersin güve ilaçlama,mersin ilaçlama makineleri,mersin ilaçlama hizmetleri ,tahtakurusu ilaçlama,karasinek ilaçlama,mersin sivrisinek ilaçlama,mersin yaban arısı ilaçlama,ilaçlama hizmetleri,ilaçlama pompası,çıyan ilaçlama,tesbih böceği ilaçlama,mersin kırkayak ilaçlama,mersin depo ilaçlama,kütüphane ilaçlama,okul ilaçlama,yurt ilaçlama,yemekhane ilaçlama,çatı ilaçlama,bodrum ilaçlama,mersin düğün salonu ilaçlama,apartman merdiven boşluğu ilaçlama,bahçe ilaçlama,dubleks ilaçlama,mersin tribleks ilaçlama,mersin rezidans ilaçlama,minibüs ilaçlama,domuz gribi ilaçlama,kamyon ilaçlama,ahır ilaçlama,mersin ilaçlama,ilaçlama mersin,ilaçlama firması mersin,mersin böcek ilaçlama,mersin haşere,mersin ilaçlama şirketleri, ilaçlama,mezitli ilaçlama,ilaçlama mezitli,akdeniz ilaçlama,içel ilaçlama,içel,mersin,mezitli,yenişehir,akdeniz,toroslarilaçlama, mersin böcek ilaçlama şirketleri,mersin pest control,tarsus ilaçlama,tarsus böcek ilaçlama,mersin pire ilaçlama,mersin hamamböceği ilaçlama,mersin güve ilaçlama,mersin karınca ilaçlama,mersin tahtakurusu ilaçlama,mersin karasinek ilaçlama,mersin sivrisinek ilaçlama,mersin tatarcık ilaçlama,mersin mite ilaçlama,mersin ev ilaçlama,mersin büro ilaçlama,mersin ofis ilaçlama,mersin fabrika ilaçlama,mersin gemi ilaçlama,mersin tren ilaçlama,mersin otobüs ilaçlama,mersin konteynır ilaçlama,mersin plaza ilaçlama,mersin hotel ilaçlama,mersin motel ilaçlama,mersin pansiyon ilaçlama,mersin kreş ilaçlama,mersin anaokulu ilaçlama,mersin okul ilaçlama,mersin villa ilaçlama,mersin ekmek fabrikaları ilaçlama,mersin depo ilaçlama,mersin restaurant ilaçlama,mersin lokanta ilaçlama,mersin tantuni ilaçlama,mersin gökdelen ilaçlama,mersin uçak ilaçlama

Sipariş bilgileri
 • Fiyat: 0,10 TL
Ticiz.com'un rehber kategorisi: Mersin'deki İlaçlama hizmetleri
Oluşturma tarihi: 12.09.2012 12:47
Düzenleme tarihi: 05.12.2018 16:18